Prowadzenie działalności gospodarczej jest nierozerwalnie związane z koniecznością interpretacji i stosowania zmieniających się przepisów prawa. Powierzenie obsługi prawnej specjalistom z dziedziny prawa i finansów gwarantuje profesjonalne wsparcie i pozwala na dalszy rozwój przedsiębiorstwa.

Kompleksowa obsługa prawna obejmuje ogół aspektów prawnych związanych z działalnością przedsiębiorcy, w tym między innymi prawo umów, windykację należności, prawo podatkowe czy prawo pracy.

Świadczone usługi obejmują udzielanie porad prawnych i sporządzanie opinii prawnych, redagowanie i analizę umów, udział w negocjacjach oraz reprezentację przedsiębiorcy wobec osób trzecich, organów administracji publicznej oraz przed sądami.

Od wielu lat stale współpracujemy ze znanymi podmiotami mającymi siedzibę na terenie Zielonej Góry i okolic, działającymi między innymi w branży budowlanej, chemicznej, gastronomicznej, handlowej i transportowej. Długotrwała współpraca jest efektem zachowania najwyższej staranności w procesie świadczenia usług, co doceniają nasi klienci.